fbpx

Karrier

IKG Fémszerkezetgyártó és Szolgáltató KFT.

MIÉRT ÉRDEMES NÁLUNK DOLGOZNI?

VERSENYKÉPES FIZETÉS, CSALÁDBARÁT MUNKAHELY, SZAKMAI TÁMOGATÁS ÉS ELŐRELÉPÉS, MUNKÁBA JÁRÁSI TÁMOGATÁS

SEGÉDMUNKÁS

 Feladatok: – fémszerkezetek alkatrészeinek, elemeinek előkészítése – fémmegmunkáló gépek kezelése – munkaeszközök folyamatos tisztítása, karbantartása – festett áru gondos csomagolása   Elvárások: – önálló, pontos,

Tovább olvasom »

CNC Gépkezelő

Főbb feladatok, munkák(élhajlító): -CNC élhajlítógép kezelése és programozása. (Durma/Ermak) 3m hosszban, 2-2,5nyitásban (130t, 200t)-Kis és közepes szériában javarészt rozsdamentes és alumínium alkatrészek gyártása amegadott műszaki

PORFESTŐ

Feladatok: – különböző fémek (alumínium, rozsdamentes acél, szénacél) előkészítése (tisztítás, csiszolás) festésre, homokszórás – festett áru gondos csomagolása – munkaeszközök folyamatos tisztítása, karbantartása Elvárások: –

LAKATOS – HEGESZTŐ

Feladatok: – fémszerkezetek alkatrészeinek, elemeinek megmunkálása, gyártása, előkészítése,összeállítása– félkésztermékek összeillesztése, szerelése– a termék minőségének és szerelésének ellenőrzése a műszaki leírás szerint Elvárások: – szakirányú végzettség–