Miért érdemes nálunk dolgozni?

  • Versenyképes fizetés
  • Családbarát munkahely
  • Szakmai támogatás és előrelépés
  • Munkába járási támogatás

Állasajánlatok

LAKATOS - HEGESZTŐ

Feladatok:

– műszaki rajzok alapján fémből készült szerkezeti elemek készítése

– félkésztermékek összeillesztése, szerelése

– a termék minőségének és szerelésének ellenőrzése a műszaki leírás szerint.

Elvárások:

– lakatos végzettség és fémipari termékek gyártásában gyakorlat

– műszaki rajzolvasás ismeret

– önálló, pontos, minőségi munkavégzés képessége

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

– gépgyártásban eltöltött több éves szakmai tapasztalat

– hegesztési gyakorlat, hegesztői minősítés

– gyártó környezetben szerzett szakmai tapasztalat

– szerelésben való jártasság

Amit kínálunk:

– versenyképes jövedelem

– hosszú távú munkalehetőség

– munkába járás támogatása

– dolgozóközpontú hozzáállás, dinamikus munkakörnyezet

Érdeklődni: +3620/405-4549-es telefonszámon vagy allas@ikg.hu email címen.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal az allas@ikg.hu email címen.

Műszaki előkészítő / rajzoló (német nyelvű)

IKG Fémszerkezetgyártó és Szolgáltató Kft.

Főbb feladatok, munkák:

  • Ajánlatkérés műszaki tartalmának felülvizsgálata gyárthatóság szerint
  • Termék gyártásához szükséges adatok összegyűjtése
  • Árajánlatok műszaki előkészítése (számítások, tervek készítése, kooperálás)
  • Gyártási, műhely rajzok elkészítése tervek és modellek alapján (pl.: hajlított lemez alkatrészek kirajzolása, kiterítése, plazma- és lézervágáshoz, valamint élhajlításhoz rajzok készítése)
  • Műszaki kérdések tisztázása (ügyfél, alvállalkozó, saját üzem)
  • A gyártás műszaki támogatása, gyártási munkák folyamatos ellenőrzése
  • Helyszíni felmérésben való részvétel (szükség szerint)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Magas fokú műszaki rajzolvasási és rajzolási készség (CAD/CAM Solid Edge munkakörnyezet)
  • Szakirányú műszaki végzettség
  • Lakatosipari területen szerzett tapasztalat
  • Gyors, pontos munkavégzés
  • Önállóság, terhelhetőség, rugalmasság

  • Azonnali munkakezdés
  • Korrekt, versenyképes bérezés
  • Munkába járás támogatása, utazási költségtérítés (100% bérlettámogatás, üzemanyaghozzájárulás 30 Ft/km)
  • Szakmai fejlődés

Munkavégzés helye:

6782 Mórahalom, Gerle Imre út 2.

  • Német nyelv műszaki környezetben való jártassága
  • Más tervezőprogramok ismerete, használatukban szerzett jártasság
  • Projekt kivitelezési tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Érdeklődni: +3620/405-4549-es telefonszámon vagy allas@ikg.hu email címen.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal az allas@ikg.hu email címen.

6782 Mórahalom, Gerle Imre utca 2.