Feladatok:
- Hegesztési eljárások valamelyikének ismerete: AWI, AFI, CO2
- Az alapanyag, varrat előkészítés illesztés, összeállítás és a hegesztés előtti tisztítás, méretellenőrzés az elkészült varratok (tisztítása, javítása).
- Az elkészült hegesztett kötések szemrevételezése, ellenőrzése. Az esetlegesen szükségessé való javítások elvégzése.
- A hegesztés utáni kezelés elvégzése. (pl.: fröcskölési nyomok eltávolítása, csiszolás, utómunkálatok stb.)

Elvárások:
- szakmunkás végzettség (lakatos vagy hegesztő végzettség)
- érvényes tűzvédelmi szakvizsga
- egészségügyi alkalmasság
- hegesztési elmélet ismerete
- esetleges többműszakos munkarend vállalása
- önálló, precíz munkavégzés képessége
- pontos, minőségi munka végzése

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- minősítés
- legalább 2 éves hegesztési gyakorlat
- gyártó környezetben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:
- dinamikus munkakörnyezet
- versenyképes jövedelem
- fejlődési, továbblépési lehetőség, hosszú távú munkalehetőség
- cafeteria rendszer (próbaidő alatt is)
- bejárás támogatása, munkarendhez igazított buszjárat (Szegedről)
- dolgozóközpontú hozzáállás, nyitott vállalati kultúra

Egyéb információ:
- Munkavégzés helye: Mórahalom
- Jelentkezés: e-mail-ben (info [kukac] lkg-delta.hu)
- Bér: szaktudásnak megfelelően, megegyezés szerint
- Kezdés: azonnal